Filip Dewinter Kieskring: Antwerpen
Voorkeursstemmen: 95.409
zesde ondervoorzitter van het Vlaams parlement

Gegevens:

Politieke loopbaan:

  • Voorzitter Vlaams Blok-Jongeren (1987 - 1989)
  • VB lid partijbestuur (1987 - )
  • gemeenteraadslid Antwerpen (1995 - )
  • fractievoorzitter gemeenteraad Antwerpen (2007 - )
  • provincieraadslid Antwerpen (1985 - 1987)
  • volksvertegenwoordiger kiesarrondissement Antwerpen (13-12-1987 - 21-05-1995)
  • gemeenschapssenator (13-07-2010 - )
  • lid Vlaamse Raad (02-02-1988 - 21-05-1995)
    • fractievoorzitter, lid Uitgebreid Bureau (07-01-1992 - 21-05-1995)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21-05-1995 - 13-06-2004)
    • fractievoorzitter, lid Uitgebreid Bureau (13-06-1995 - 13-06-2004)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Antwerpen (13-06-2004 - 07-06-2009)
    • fractievoorzitter, lid Uitgebreid Bureau (13-06-2004 - 07-06-2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Antwerpen (07-06-2009 - )
    • fractievoorzitter, lid Uitgebreid Bureau (13-07-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Reglement en Samenwerking (28-09-2009 - )
    • vast lid Deontologische Commissie (28-09-2009 - )
    • vast lid Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (28-09-2009 - )
    • vast lid Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (28-09-2009 - )
    • plaatsvervangend lid Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (28-09-2009 - )

Laatste tweets:

Zoek een Vlaams parlementslid:
Naam
Partij
Kieskring (Provincie)

Het concept ZE WERKEN VOOR JOU

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie.
Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn.

Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.

Steun: ZE WERKEN VOOR JOU

Info

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie. Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn. Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.