Joris Van Hauthem Kieskring: Vlaams-Brabant
Voorkeursstemmen: 13.980
fractievoorzitter van het Vlaams parlement

Politieke loopbaan:

  • gemeenteraadslid Lennik (2001 - )
  • volksvertegenwoordiger kiesarrondissement Brussel (24-11-1991 - 21-05-1995)
  • gemeenschapssenator ondervoorzitter (1999-2009) (13-06-1995 - 07-05-2010)
  • lid Brusselse Hoofdstedelijke Raad (18-06-1989 - 23-03-1994)
  • lid Vlaamse Raad (07-01-1992 - 21-05-1995)
    • secretaris Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (21-01-1992 - 20-02-1992)
    • secretaris Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (20-02-1992 - 21-05-1995)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Halle-Vilvoorde (21-05-1995 - 13-06-2004)
    • secretaris Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (04-07-1995 - 16-10-1996)
    • secretaris Commissie voor Staatshervorming en Algemene Zaken (16-10-1996 - 14-10-1998)
    • secretaris Commissie voor Staatshervorming, Algemene Zaken en Verzoekschriften (14-10-1998 - 13-06-1999)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Vlaams-Brabant (13-06-2004 - 07-06-2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Vlaams-Brabant (07-06-2009 - )
    • zesde ondervoorzitter Bureau (13-07-2009 - )
    • zesde ondervoorzitter Uitgebreid Bureau (13-07-2009 - )
    • eerste ondervoorzitter Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (16-02-2012 - )
    • vast lid Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (28-09-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Brussel en de Vlaamse Rand (28-09-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Reglement en Samenwerking (28-09-2009 - )
    • vast lid Controlecommissie voor Regeringsmededelingen (28-09-2009 - )
    • vast lid Deontologische Commissie (28-09-2009 - )
    • vast lid Vlaamse Opvolgingscommissie voor de Vermogens- en Mandatenaangifte (28-09-2009 - )
    • plaatsvervangend lid Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (28-09-2009 - )
    • ondervoorzitter Vlaamse Controlecommissie voor de Verkiezingsuitgaven (28-09-2009 - 15-02-2012)

Laatste tweets:

Zoek een Vlaams parlementslid:
Naam
Partij
Kieskring (Provincie)

Het concept ZE WERKEN VOOR JOU

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie.
Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn.

Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.

Steun: ZE WERKEN VOOR JOU

Info

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie. Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn. Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.