Karim Van Overmeire Kieskring: Oost-Vlaanderen
Voorkeursstemmen: 21.318

Gegevens:

Politieke loopbaan:

  • nationaal jongerenvoorzitter VB (1992 - 1995)
  • gemeenteraadslid Aalst (1995 - )
  • volksvertegenwoordiger kiesarrondissement Oudenaarde (24-11-1991 - 21-05-1995)
  • gemeenschapssenator (12-06-2003 - 07-05-2010)
  • lid Vlaamse Raad (07-01-1992 - 21-05-1995)
    • eerste ondervoorzitter Commissie voor Welzijn en Gezondheid (30-01-1992 - 17-11-1994)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Aalst-Oudenaarde (21-05-1995 - 13-06-2004)
    • ondervoorzitter Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (04-07-1995 - 13-06-1999)
    • ondervoorzitter Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (27-09-1999 - 13-06-2004)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Oost-Vlaanderen (13-06-2004 - 07-06-2009)
    • voorzitter Commissie voor Buitenlandse Handel, Buitenlands Beleid, Internationale Samenwerking en Toerisme (27-09-2004 - 06-10-2004)
    • voorzitter Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden, Internationale Samenwerking en Toerisme (06-10-2004 - 07-06-2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Oost-Vlaanderen (07-06-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (05-10-2011 - )
    • plaatsvervangend lid Commissie voor Bestuurszaken, Binnenlands Bestuur, Decreetsevaluatie, Inburgering en Toerisme (05-10-2011 - )
    • voorzitter Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (28-09-2009 - 05-10-2010)
  • plaatsvervangend lid bij de Vergadering van de West-Europese Unie (2004 - 2010)
  • plaatsvervangend lid bij de Raadgevende Vergadering van de Raad van Europa (2004 - 2010)
Zoek een Vlaams parlementslid:
Naam
Partij
Kieskring (Provincie)

Het concept ZE WERKEN VOOR JOU

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie.
Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn.

Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.

Steun: ZE WERKEN VOOR JOU

Info

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie. Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn. Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.