Marleen Vanderpoorten Kieskring: Antwerpen
Voorkeursstemmen: 13.678

Reactie van Marleen Vanderpoorten:

Het is een beetje eigenaardig dat mensen die in GEEN ENKELE commissie zetelen beschouwd worden als "veel aanwezig (tot 100%) omdat ze wel alle plenaire vergaderingen (alleen de stemmingen vaak) meemaken. Mijn tweede opmerking gaat over het feit dat de website alleen een kwantitatieve beoordeling maakt en geen kwalitatieve; ik heb collega's die over elk detail een vraag stellen waar anderen zich concentreren op vragen van enig maatschappelijk belang. Ik heb als voorzitter van het parlement gedurende drie jaar de werkzaamheden en de aanwezigheden van de collega's nauw opgevolgd en heb vastgesteld dat de conclusies die sommigen uit uw website zouden kunnen trekken, niet altijd overeenstemmen met de inzet van collega's. Maar ik vind het wel positief dat jullie dit initiatief genomen hebben en sluit mij zeker niet aan bij de criticasters. Alleen zou enige extra duiding over inhoud en kwaliteit wel nuttig zijn. Maar ik kan begrijpen dat dit vrijwel onmogelijk is gezien de workload en de moeilijkheid sommige daden van parlementairen te interpreteren.

Politieke loopbaan:

  • burgemeester Lier (1995 - )
  • gemeenteraadslid Lier (1989 - )
  • schepen Lier (1989 - 1994)
  • provincieraadslid Antwerpen (1987 - 1991)
  • Vlaams minister van Onderwijs en Vorming (13-07-1999 - 21-07-2004)
  • voorzitter Vlaams Parlement (13-07-2006 - 13-07-2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Mechelen-Turnhout (21-05-1995 - 13-07-1999)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Antwerpen (13-06-2004 - 07-06-2009)
    • voorzitter Bureau (13-07-2006 - 13-07-2009)
    • derde ondervoorzitter Bureau (22-12-2004 - 12-07-2006)
    • voorzitter Uitgebreid Bureau (13-07-2006 - 13-07-2009)
    • derde ondervoorzitter Uitgebreid Bureau (22-12-2004 - 12-07-2006)
    • voorzitter Commissie voor Reglement en Samenwerking (13-07-2006 - 07-06-2009)
    • ondervoorzitter Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden, Bestuurszaken, Institutionele en Bestuurlijke Hervorming en Decreetsevaluatie (27-09-2004 - 07-11-2006)
    • ondervoorzitter Deontologische Commissie (07-12-2005 - 07-06-2009)
    • derde ondervoorzitter Commissie voor Reglement en Samenwerking (22-12-2004 - 12-07-2006)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Antwerpen (13-07-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (28-09-2009 - )
Zoek een Vlaams parlementslid:
Naam
Partij
Kieskring (Provincie)

Het concept ZE WERKEN VOOR JOU

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie.
Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn.

Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.

Steun: ZE WERKEN VOOR JOU

Info

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie. Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn. Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.