Fientje Moerman Kieskring: Oost-Vlaanderen
Voorkeursstemmen: 25.867

Politieke loopbaan:

  • gemeenteraadslid Gent (1989 - 1999)
  • schepen Gent (1995 - 1999)
  • volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo/Oost-Vlaanderen (13-06-1999 - 12-07-2003)
  • federaal minister van economie, energie, buitenlandse handel en wetenschapsbeleid (12-07-2003 - 20-07-2004)
  • viceminister-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van Economie, Ondernemen, Wetenschap, Innovatie en Buitenlandse Handel (22-07-2004 - 10-10-2007)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring provincie Oost-Vlaanderen (13-02-2008 - 07-06-2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Oost-Vlaanderen (07-06-2009 - )
    • tweede ondervoorzitter Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (16-02-2012 - )
    • plaatsvervangend lid Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (28-09-2009 - )
    • plaatsvervangend lid Commissie voor Onderwijs en Gelijke Kansen (28-09-2009 - )
    • voorzitter Commissie ad hoc Hoger Onderwijs (24-02-2010 - 08-07-2010)
    • secretaris Commissie voor Buitenlands Beleid, Europese Aangelegenheden en Internationale Samenwerking (28-09-2009 - 15-02-2012)
  • lid Comité van de Regio's (2004 - 2007)

Laatste tweets:

Zoek een Vlaams parlementslid:
Naam
Partij
Kieskring (Provincie)

Het concept ZE WERKEN VOOR JOU

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie.
Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn.

Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.

Steun: ZE WERKEN VOOR JOU

Info

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie. Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn. Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.