Bart Van Malderen Kieskring: Oost-Vlaanderen
Voorkeursstemmen: 6.311
fractievoorzitter van het Vlaams parlement

Politieke loopbaan:

  • gemeenteraadslid Dendermonde (2001 - )
  • schepen Dendermonde (2006 - )
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Oost-Vlaanderen (25-09-2006 - 07-06-2009)
  • Vlaams volksvertegenwoordiger kieskring Provincie Oost-Vlaanderen (30-06-2009 - )
    • fractievoorzitter, lid Uitgebreid Bureau (07-12-2011 - )
    • eerste ondervoorzitter Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (16-02-2012 - )
    • vast lid Commissie voor Economie, Economisch Overheidsinstrumentarium, Innovatie, Wetenschapsbeleid, Werk en Sociale Economie (28-09-2009 - )
    • vast lid Commissie voor Reglement en Samenwerking (14-12-2011 - )
    • plaatsvervangend lid Commissie voor Welzijn, Volksgezondheid, Gezin en Armoedebeleid (28-09-2009 - )
    • plaatsvervangend lid Deontologische Commissie (14-12-2011 - )
    • ondervoorzitter Commissie voor Algemeen Beleid, Financiën en Begroting (07-07-2010 - 15-02-2012)

Laatste tweets:

Zoek een Vlaams parlementslid:
Naam
Partij
Kieskring (Provincie)

Het concept ZE WERKEN VOOR JOU

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie.
Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn.

Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.

Steun: ZE WERKEN VOOR JOU

Info

Eén van de basisprincipes van onze democratie is transparantie. Als kiezers hebben wij het recht te weten waar onze verkozenen mee bezig zijn. Het opzet van deze site is iedereen de mogelijkheid te geven zelf te oordelen over het werk dat dagdagelijks door de Vlaamse parlementsleden wordt geleverd. Ze werken immers voor ons allemaal.